Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for MicroMemory 8GB DDR4 2400MHz PC4-19200 er 785 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | MicroMemory 8GB DDR4 2400MHz PC4-19200 |
| Mærke | MicroMemory |
Strømkilde | |
| Spænding | 1.2 V |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-03-23 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Hukommelseshastighed | 2400 MHz |
| CAS Latency | CL20 |
| Hukommelseskapacitet | 8 GB |
| Type | DDR4, SO-DIMM DDR4 |
| Registered/Buffered | Nej |
| Antal moduler | 1 |
| Hukommelsesmoduler kapacitet | 8 GB |
| Belysning | Nej |
| Systemspecifik | Ja |
| XMP | Nej |
| ECC | Nej |
| Farve | Grøn |
| Area of Use | Til laptops, Til desktops |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .