Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for Integral 8GB DDR4 3200MHz SO-DIMM Laptop RAM Module er 615 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Integral 8GB DDR4 3200MHz SO-DIMM Laptop RAM Module |
| Mærke | Integral |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-08-08 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Hukommelseshastighed | 3200 MHz |
| Hukommelseskapacitet | 8 GB |
| Type | DDR4 |
| Registered/Buffered | Nej |
| Antal moduler | 1 |
| Hukommelsesmoduler kapacitet | 8 GB |
| Belysning | Nej |
| ECC | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .