Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

AMD Socket sWRX8, 2022
Annonce
Laveste pris for AMD Ryzen Threadripper Pro 5995WX 2.7GHz Socket sWRX8 Box without Cooler er 35.190 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AMD Ryzen Threadripper Pro 5995WX 2.7GHz Socket sWRX8 Box without Cooler |
| Mærke | AMD |
Cooling | |
| Ventilator | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-07-20 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Virtualization | Nej |
| Tråde | 128 |
| Clock-frekvens (maks) | 4.5 GHz |
| Lanceringsår | 2022 |
| ECC hukommelsesunderstøttelse | Nej |
| TDP | 280 W |
| L3 Cache | 256 MB |
| Dynamisk frekvensjustering | Nej |
| Overclocking Support | Nej |
| AMD model | 5995WX |
| Boxed | Ja |
| Fremstillingsproces | 7 nm |
| Generation | AMD Zen 3 (2020) |
| AMD Series | Ryzen Threadripper Pro |
| PCI Express Lanes | 128 |
| Kerner | 64 |
| Turbo/Precision Boost | Ja |
| L2 Cache | 32.0 MB |
| Sokkel | AMD Socket sWRX8 |
| Tidsfrekvens | 2.7 GHz |
| Integrated GPU | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .