Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 22.361 kr. lavere end gennemsnittet.
Laveste pris for AMD Epyc 7F32 3,7GHz Socket SP3 Tray er 4.762 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AMD Epyc 7F32 3,7GHz Socket SP3 Tray |
| Mærke | AMD |
Cooling | |
| Ventilator | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-05-26 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Tråde | 16 |
| Clock-frekvens (maks) | 3.9 GHz |
| Lanceringsår | 2019 |
| TDP | 180 W |
| L3 Cache | 128 MB |
| AMD model | 7F32 |
| AMD Series | EPYC |
| Kerner | 8 |
| Turbo/Precision Boost | Ja |
| Sokkel | AMD Socket SP3 |
| Tidsfrekvens | 3.7 GHz |
| Integrated GPU | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .