Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Luftrenser, Luftgennemstrømning: 200.6m3/h, Max. Anbefalet rumstørrelse: 24m², Lavt støjniveau (48 dB), HEPA-filter, Støvfilter, Kulfilter
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 209 kr. lavere end gennemsnittet.
Annonce
Laveste pris for Levoit Core 200S er 799 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Levoit Core 200S |
| Mærke | Levoit |
| Type | Luftrensere |
Type | |
| Filtertype | HEPA-filter, Støvfilter, Kulfilter |
Egenskaber | |
| App-styring | Ja |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
Trådløst | |
| WI-FI | Ja |
Forbrug | |
| Energiforbrug | 37 W |
Mål | |
| Vægt | 3.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-10 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Funktioner | Luftfugtning, Luftrensning |
| Egenskaber | Vaskbart filter, Timer, Automatisk slukning |
| Luftmængde | 200.6 m3/h |
| Luftrensningskapacitet (CADR) | 200.6 |
| Lydniveau (maks) | 48 dB |
| Lokalt areal (m²) | 24.0 m² |
| Driftstemperatur (maks) | 40.0 °C |
| Driftstemperatur (min) | -10.0 °C |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .