Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Anglepoises lampe kan skabe en dejlig atmosfære. Den er en indendørslampe - ideel til at skabe nye lysforhold.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Anglepoise 90 Mini Mini Bordlampe 52cm er 845 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Anglepoise 90 Mini Mini Bordlampe 52cm |
| Mærke | Anglepoise |
| Type | Bordlamper |
Mål | |
| Diameter | 9.2 cm |
| Højde | 52.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-01-28 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Design | Skrivebordslampe |
| Farve | Sølv, Beige, Blå, Grå, Rød, Sort |
| Indendørs- eller udendørsbelysning | Indendørsbelysning |
| Materiale | Stål, Aluminium, Metal |
| Energiklasse | E |
| IP-klasse | IP20 |
| Antal lyskilder | 1 Pærer |
| Egenskaber | Dæmpbar, LED-belysning, Indbygget strømafbryder |
| Ledningslængde | 150.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .