• Tilbud
  • Guides
  • Om os
Hjem & Husholdning
Køkkenapparater
  1. Start
  2. Skønhed & Helse
  3. Skønhed
  4. Parfumer
  5. Eau de Parfum
Alexandre.J The Collector Silver Ombre EdP 100ml
-64 kr.

Alexandre.J The Collector Silver Ombre EdP 100ml

Sammenlign

Hvor nogle dufte er målrettet et specifikt køn, så er den her unisex. Du kan bruge Alexandre.J eau de parfum til mange forskellige lejligheder.

·

Placering

4210

i

Eau de Parfum
Fra 3 betalinger af 154 kr./md. med
ANNONCE

Fra Deloox

Alexandre.j Silver Ombre Eau de parfum The Collector 100 ml

49 kr. fragt, 4 dage
462 kr.

Deloox

4.6(60 vurderinger)
Alexandre.j Silver Ombre Eau de parfum The Collector 100 ml

Laveste pris

·49 kr. fragt, 4 dage
462 kr.

Annonce

Relaterede produkter

Se vores forslag til andre produkter, der matcher dine interesser.

Læs om produktet

Laveste pris for Alexandre.J The Collector Silver Ombre EdP 100ml er 462 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.

Du tænker måske at parfume kun kan bruges ved mere formelle sammenkomster, men der er mange andre lejligheder, hvor det også er passende. Det kunne blandt andet være på arbejde eller i din hverdag, når du ønsker lidt ekstra.

  • Lille flaske på 100 ml
  • Eau de parfum
  • Fra mærket Alexandre.J
  • Til både mænd og kvinder

Flasken indeholder kun 100 ml duft. Det kan dog være en fordel, da den har en størrelse, der må tages med i håndbagagen.

Denne Alexandre.J duft er af typen eau de parfum. Eau de parfum er ikke det samme som almindelig parfume, da eau de parfum har et lavere indhold af parfumeolier, og dermed en smule mere delikat og let. Dertil kan den faktisk holde duften det meste af dagen.

The Collector Silver Ombre EdP 100ml kan lige nu fås til en pris fra 462.00 kr., som du kan se her på PriceRunner, men sørg for at sammenligne de forskellige forhandlere, så du finder det bedste tilbud for dig. Prisen på den her duft er over gennemsnittet og sammen med alle dens kvaliteter er den her duft et premium produkt.

Specifikationer

Produkt
ProduktnavnAlexandre.J The Collector Silver Ombre EdP 100ml
MærkeAlexandre.J
TypeEau de Parfum
Øvrigt
Oprettet på PriceRunner2017-11-04
Produktegenskaber
MålgruppeDame, Herre, Unisex
Volumen100.0 ml

Feedback

Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .

PriceRunner
  • Om os
  • Kontakt os
  • Nyhedsrum
  • Arbejd hos os

Siden 1999 har PriceRunner hjulpet millioner af besøgende med at finde de bedste produkter til de bedste priser.

PriceRunner er fuldstændig uafhængig og gratis at bruge. Vores vision er at være den, du altid kan regne med, når du sammenligner produkter og priser. I 2022 blev PriceRunner en del af Klarna.

Du kan sammenligne priser og produkter med os i:

Sverige, UK, Danmark, Norge, USA, Tyskland, Østrig, Finland, Frankrig, Irland, Italien, Holland, Spanien

Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB