StarTech DKT30CHSDPD
StarTech DKT30CHSDPD
Sammenlign
Dockingstation
Placering
343
i
Dockingstationer
ANNONCE
Fra CompuMail
StarTech.com USB C Multiport Adapter, USB-C to 4K 30Hz HDMI, 100W Power Delivery Pass-through, SD/MicroSD Slot, 3-Port USB 3.0 Hub, USB Type-C Mini Dock, 12" (30cm) Long Attached Cable - Thunderbolt 3 Compatible (DKT30CHSDPD) USB-C / Thunderbolt 3 Docking --> På fjernlager, levevering hos dig 18-05-2026
CS MEGASTORE
4.5(1942 vurderinger)
KøbsgarantiKøbsgaranti
(ComputerSalg) Startech USB C Multiport Adapter, USB-C to 4K 30Hz HDMI, 100W Power Delivery Pass-through, SD/MicroSD Slot, 3-Port USB 3.0 Hub, USB Type-C Mini Dock,