Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Vandpistol, Fra 6 år
Annonce
Annonce
Laveste pris for Nerf Super Soaker Hydro Frenzy Water Blaster er 109 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Nerf Super Soaker Hydro Frenzy Water Blaster |
| Mærke | Nerf |
| Type | Vandpistoler |
Produktegenskaber | |
| Alder (år fra) | 6 |
| Materiale | Plast |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-01-12 |
Mål | |
|---|---|
| Bredde | 51.1 cm |
| Dybde | 5.7 cm |
| Vægt | 0.49895 kg |
| Højde | 18.4 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .