Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Mens det er helt fint for børn at lege med den her actionfigur, så kan den også fungere som dekoration.
Annonce
Laveste pris for Jazwares Spidey & his Amazing Friends Spidey Flip & Jet er 100 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Legetøjsfiguren har sin oprindelse i det originale "G.I. Joe" legetøj, der blev lavet i 1960erne. I dag er der legetøjsfigurer til næsten alt populærkultur; film, tv-serier og så videre. Det betyder også, at der figurer, som passer til alle.
Et barn, der er glad for at lege med actionfigurer vil helt sikkert blive glad for at få den her legetøjsfigur i gave - især hvis barnet er vild med Marvel. Det er meget forskelligt, hvad legetøjsfigurer er lavet af, men hvis du undrer dig, er den her figur lavet af plast.
I legetøjs kategorien er det her i øjeblikket et stykke legetøj, der ligger helt i top i forhold til popularitet på PriceRunner og kan fås til en pris fra 100.00 kr. Hvis vi sammenligner prisen på den her figur med resten af kategorien, så er prisen under gennemsnittet, hvilket gør den til et godt valg for dig med budget.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Jazwares Spidey & his Amazing Friends Spidey Flip & Jet |
| Mærke | Jazwares |
| Type | Actionfigurer |
Produktegenskaber | |
| Alder (år fra) | 3 |
| Materiale | Plast |
| Karakterer | Disney, Marvel, Spider-Man |
Mål | |
|---|---|
| Bredde | 17.7 cm |
| Dybde | 20.3 cm |
| Højde | 11.43 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .