Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Antal kanaler: 6
Cyberfarm
SSL SIX
Eller 3 betalinger af 2.666 kr./md.*
Annonce
Laveste pris for Solid State Logic SSL SiX er 7.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Solid State Logic SSL SiX |
| Mærke | Solid State Logic |
Type | |
| Monokanaler | 2 |
| Antal kanaler | 6 |
| Indbygget forstærker | Nej |
| Analog/Digital | Analog |
| Stereokanaler | 2 |
Lydegenskaber | |
| Indbyggede effekter | Nej |
| MIDI via USB | Nej |
| Højpasfilter | Nej |
| Equalizer | Ja |
| Type af effekter | Kompressor/limiter |
| Lavpasfilter | Nej |
| Equalizer-bånd | 2-bånds |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-06 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Fasevender | Nej |
| App-styring | Nej |
| Mikrofon-preamp | Nej |
| Fantomstrøm | Ja |
| Undergrupper | Ja |
| Motoriserede kontroller | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Højde | 27.0 cm |
| Dybde | 31.0 cm |
| Bredde | 12.0 cm |
| Vægt | 3.5 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .