Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Et actionkamera er som skabt til at tage flotte videoer under selv svære forhold. Kameraet har plads til et MicroSD-kort, og det kan filme i opløsningen 720p.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Konig CSAC200 er 439 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Konig CSAC200 |
| Mærke | Konig |
Produktegenskaber | |
| Type | Actionkamera |
| Videoopløsning (maks) | 720p |
| Stillbilledopløsning (MP) | 5 |
| Billedhastighed (FPS) | 30 fps |
| Farve | Sort |
Billede | |
| Videofilformat | AVI |
| Videoopløsning | 1280x720 (30fps) |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Vandtæt |
| Stillbillede (tilstand) | Ja |
Tilslutninger | |
| USB-version | USB 2.0 |
| USB | Ja |
Display | |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 1.8 " |
| Display | Ja |
Sensor | |
| Sensor | CMOS |
| Sensor (MP) | 1.3 MP |
Lagring | |
| Hukommelseskortstørrelse (maks) | 32GB |
Billede opløsning | |
| Stillbilledopløsning | 2592x1944 |
Strømkilde | |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mål | |
| Vægt | 48.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2015-05-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .