Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Et actionkamera er som skabt til at tage flotte videoer under selv svære forhold. Optag film i opløsningen 2160 (4K). Du kan tage billeder i 12 MP.
Laveste pris for SJCAM SJ10 Pro er 1.982 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | SJCAM SJ10 Pro |
| Mærke | SJCAM |
Produktegenskaber | |
| Type | Actionkamera |
| Videoopløsning (maks) | 2160p (4K) |
| Stillbilledopløsning (MP) | 12 |
| Billedhastighed (FPS) | 60 fps |
| Farve | Sort |
Billede | |
| Videofilformat | MP4, H.264, H.265, HVEC, JPG |
| Videoopløsning | 3840x2160 (60fps) |
| Billedstabilisering | Ja |
Egenskaber | |
| Indbygget belysning | Nej |
| Natbillede (tilstand) | Nej |
| App-styring | Nej |
| Indbygget blitz | Nej |
| Egenskaber | Livestream, Vandtæt |
| Stillbillede (tilstand) | Ja |
Zoom | |
| Digital zoom | 8 x |
Billede opløsning | |
| Stillbilledopløsning | 4000×3000 |
Recording | |
| Lyd | Stereo |
Tilslutninger | |
|---|---|
| USB | Ja |
| USB-type | USB-C |
| HDMI | Nej |
| Tilslutninger | USB Type-C |
Display | |
| Skærmstørrelse | 2.33 " |
| Søger | Nej |
| Display | Ja |
| Touchscreen | Ja |
Lagring | |
| Flash-lager | Nej |
| SD-type | microSD |
| Hukommelseskortstørrelse (maks) | 128GB |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Ja |
Strømkilde | |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-04 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .