Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her er et godt valg for dem, der foretrækker espresso. En kaffemaskine er næsten standardudstyr i ethvert hjem. Bryggetrykket er velegnet til at lave god espresso.
Annonce
Laveste pris for De'Longhi Magnifica Evo ECAM293.61.BW er 3.210 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Har du besluttet at unde dig selv en ny kaffemaskine? Udbudet af kaffemaskiner er stort og uanset, hvad dine behov er, findes der en som passer til dig. Magnifica Evo ECAM293.61.BW er en kaffemaskine med en vandtank, som kan rumme 1,80 liter vand.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. For at lave mange forskellige kaffedrikke er det essentielt også at have en mælkeskummer.
Hvis du ikke er interesseret i at have kaffemaskinen stående fremme på køkkenbordet hele tiden, så kan du uden problemer stille den i et køkkenskab, når du ikke bruger den. Lav en latte eller en cappucino med hjælp fra den indbyggede mælkeskummer.
For øjeblikket er det her en rigtig populær kaffemaskine på PriceRunner og nu kan den fås til en pris fra 3210.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | De'Longhi Magnifica Evo ECAM293.61.BW |
| Mærke | De'Longhi |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Effekt | 1450 W |
Mål | |
| Vægt | 9.6 kg |
| Højde | 36.0 cm |
| Bredde | 24.0 cm |
| Dybde | 44.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Drypbakke |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Automatisk rengøring, Programmerbar, Varmtvandsfunktion |
| Farve | Brun |
| Producent farve | Brown |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Ja |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 1.8 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .