Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Til et par kopper kan denne kaffebrygger være fin. En kaffemaskine er et must i de fleste køkkener, og den har et godt bryggetryk på 15 bar.
Annonce
Laveste pris for Saeco Magic M2 er 11.347 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Har du besluttet at unde dig selv en ny kaffemaskine? I dag findes der mange forskellige måder at brygge kaffe på. for eksempel kan man lave espresso, pour over eller cold brew. Magic M2 er en kaffemaskine med en indbygget drybakke.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. For at lave mange forskellige kaffedrikke er det essentielt også at have en mælkeskummer.
Det her er en klassisk kaffemaskine, som du kan stille, hvor du vil i køkkenet. Den her kaffemaskine er udstyret med en inbygget kaffekværn, så du kan nyde friskmalet kaffe ved hver kop.
I kategorien kaffemaskiner er det her lige nu rigtig populær kaffemaskine på PriceRunner og i dag er den laveste pris 11347.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Saeco Magic M2 |
| Mærke | Saeco |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Strømkilde | |
| Effekt | 1900 W |
Mål | |
| Vægt | 18.18 kg |
| Dybde | 48.1 cm |
| Højde | 47.0 cm |
| Bredde | 28.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-01-13 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Display, Drypbakke |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Farve | Grå |
| Producent farve | Grey |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Ja |
| Integreret mælkeskummer | Nej |
| Kapacitet | 4.0 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .