Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her er en fin maskine til den lille husstand. Maskiner som denne er tit mere kompakte end indbygningsmaskiner, og hvis du bedst kan lide din espresso friskmalet, kan det være e
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Annonce
Laveste pris for Gastroback Design Espresso Pro er 2.019 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det er ikke meget, der kan slå dagens første kop kaffe. Udbudet af kaffebryggere er stort og uanset, hvad dine behov er, findes der en som passer til dig. Design Espresso Pro er en kaffemaskine, som passer i de fleste køkkener.
Til små hjem eller dig, der ikke drikker meget kaffe, kan det være smart bare at kunne brygge en enkelt kop espresso når du har lyst, i stedet for at brygge en hel kande filterkaffe. Hvis du foretrækker en kop te fremfor kaffe så kan den her maskine også koge varmt vand til te.
Det her er en mindre kaffebrygger, som kan brygge to kopper ad gangen. Den her kaffemaskine, er ikke med indbygget kaffekværn. Så hvis du vil have friskmalet kaffe, er det en god idé også at købe en kaffekværn.
Du kan prissammenligne den her kaffemaskine på PriceRunner og lige nu er den laveste pris 2019.00 kr. Sammenlignet med gennemsnitsprisen indenfor kategorien kaffemaskiner har den her model en lav pris, perfekt til dig som er ude efter en billig kaffemaskine.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gastroback Design Espresso Pro |
| Mærke | Gastroback |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Effekt | 1000 W |
Mål | |
| Vægt | 5.1 kg |
| Højde | 31.8 cm |
| Bredde | 24.0 cm |
| Dybde | 27.4 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-08-17 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Dobbeltbrygger, Termoblok, Drypbakke |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Varmtvandsfunktion |
| Farve | Rustfri stål |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 1.5 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
| Ledningslængde | 100.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .