Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Saftpresser centrifuge, Opvaskemaskineegnet, Integreret beholder, Trinløs hastighedsregulering, 400 W, 2 hastigheder, Volumen (juicebeholder) 500 ml, Volumen (beholder til frugtkød
Annonce
Laveste pris for TriStar SC-2284 er 368 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TriStar SC-2284 |
| Mærke | TriStar |
| Type | Saftpressere centrifuge |
Strømkilde | |
| Effekt | 400 W |
Mål | |
| Højde | 290.0 mm |
| Vægt | 2.5 kg |
| Bredde | 180.0 mm |
| Dybde | 270.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2015-02-10 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Opvaskemaskineegnet, Integreret beholder, Trinløs hastighedsregulering |
| Antal hastigheder | 2 |
| Farve | Rustfri stål |
| Volumen (juicebeholder) | 16.907 fl oz |
| Volumen (juicebeholder) | 500.0 ml |
| Volumen (beholder til frugtkød) | 50.721 fl oz |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Volumen (beholder til frugtkød) | 1500.0 ml |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .