Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Blendere som den her eliminerer behovet for at have en separat kande til servering. Klingerne roterer med 22.000 omdrejninger pr. minut og kan håndtere både is og nødder.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Cecotec Power er 491 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Med en blender i vil du indse, at den kan bruges til mange ting. Den hyppige smoothie-drikker vil opleve, at det er meget nemmere at eksperimentere med ingredienser og smagsvarianter med en rigtig god blender. Træt af at blande pandekagedej i hånden? Smid bare alle ingredienserne i blenderen og læn dig tilbage, mens den gør arbejdet for dig. Så du har mange anvendelsesmuligheder med en blender!
Kanden du får med denne blender er lavet af glas. En fordel ved en glaskande er, at den både er meget nem at vaske og holde ren. Praktisk nok har denne blender 9 forskellige hastighedsindstillinger, hvilket giver dig fleksibilitet alt efter, hvad du blender.
Lige nu er den laveste pris for denne blender 491.48 kroner, men sammenlign gerne prisen mellem forskellige forhandlere for at finde det bedste tilbud til dig. Prisen er under gennemsnittet i kategorien, hvilket gør den her blender til et prisbevidst køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Cecotec Power |
| Mærke | Cecotec |
| Type | Blendere med kande |
Strømkilde | |
| Effekt | 1800 W |
Mål | |
| Vægt | 4.7 kg |
| Højde | 20.0 cm |
| Bredde | 13.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-01-06 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kapacitet (kande) | 1800.0 ml |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Måleindikator på kanden, Pulsfunktion, Opvaskemaskineegnede dele, Justerbar hastighed |
| Antal inkluderede kander/krus | 1 stk |
| Antal hastigheder | 5 |
| Antal programmer | 3 |
| Program | Smoothie, Grønne smoothies |
| Antal blade på kniven | 6 stk |
| Omdrejninger i minuttet | 33500 rpm |
| Kandemateriale | Glas |
| Basismateriale | Rustfrit Stål |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .