Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette par høretelefoner fra Cresyn har et praktisk in-ear-design. Med sine dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner opfylde dine krav.
Laveste pris for Cresyn C240E er 79 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
De her høretelefoner er perfekt til både musik og podcasts. Det har en ledning på 1,2 meter og har et enkelt og intuitivt design. Tag høretelefonerne på og forsvind ind i en verden, hvor du kan holde uforstyrret fokus.
At tilslutte høretelefonerne med et 3.5 mm-stik kan ikke være mere enkelt. Du skal bare sætte stikket i din device og så er du klar! Tilslutning med ledning giver dig også rigtig god lydkvalitet. In-ear-designet indebærer at høretelefonerne sidder godt i øret og den kompakte størrelse gør, at de er lette at have med sig.
Ledningen er 1.2 meter lang, hvilket burde række til dine hverdagsbehov. Høretelefonerne vejer bare 7 gram, så det er meget let at have med sig rundt.
Det her er et produkt hvis laveste pris lige nu er 79.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,8 af 5, så kunderne, som har lavet en anmeldelse af høretelefonerne er meget glade for det. Musik lyder helt anderledes med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Cresyn C240E |
| Mærke | Cresyn |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | In-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Pink, Gul, Rød |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Frekvensområde (min) | 12.0 Hz |
| Følsomhed | 98.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 22000.0 Hz |
Tilslutninger | |
| Stiktype | 3,5 mm |
Design | |
| Lukning af hætter | Åben |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2009-09-23 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Mikrofon | Nej |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Nej |
| Aftageligt kabel | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Nej |
Mål | |
| Vægt | 7.4 g |
| Kabellængde | 1.2 m |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .