Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner giver god lyd, da øreproppen sidder inde i øret. Denne model lader dig lytte til musik trådløst.
Prøv fleksible betalinger med
Favoritten.dk
CS540A,CONVERTIBLE,DECT,EU
Annonce
Annonce
Laveste pris for Poly CS540A DECT 1920-1930 MHz Headset TAA Black er 903 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Det her produkt lavet af Poly er perfekt til både musik og podcasts. De her høretelefoner er trådløse og har en batteritid på 7 timer. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
Batteriet rækker til 7 timer, hvilket burde kunne holde hele dagen hvis du eksempelvis er på udflugt eller ikke har et el-udtag i nærheden hele dagen. Med trådløse høretelefoner kan du tilslutte dem til din telefon uden, at du skal bekymre dig om ledninger.
Høretelefonerne vejer kun 22 gram, så det er ikke noget problem at tage det med sig.Rækkevidden er hele 120 meter, så det er lige meget om du går væk fra din mobil et øjeblik.
Det her er et produkt som lige nu har den laveste pris fra 902.50 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,2 af 5, så kunderne, der har skrevet en bedømmelse af høretelefonerne er meget tilfredse med det. Musik lyder helt anderledes med de her høretelefoner, så skal du ikke også have et par?
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Poly CS540A DECT 1920-1930 MHz Headset TAA Black |
| Mærke | Poly |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Højttalerydelse | 1.0 (mono) |
Design | |
| Pasform | Clip-on/Ørebøjle |
| Passer til | Kontor |
Trådløst | |
| Trådløs teknologi | DECT |
| NFC | Nej |
| Trådløs rækkevidde | 120.0 m |
| Multipoint | Nej |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 7.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 18.14 g |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2011-10-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .