Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner har meget praktisk en indbygget mikrofon. Med dybe basfrekvenser kan de her høretelefoner tilbyde dig en fantastisk trådløs oplevelse!
Annonce
Annonce
Laveste pris for jLAB Go Air Pop Black er 180 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 15 butikker.
De her høretelefoner lavet af jLAB er perfekt til både musik og podcasts. Det tilsluttes ledningsfrit med bluetooth og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og forsvind ind i en verden, hvor du kan holde uforstyrret fokus.
Med bluetooth kan du parre høretelefonerne til din telefon trådløst og du behøver aldrig mere at bekymre dig om ledninger. En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Da de her høretelefoner er vandafvisende kan de overleve et lille vandstænk, og det kan også tåle, at du sveder når du har det på til fitness. Høretelefonerne vejer bare 7 gram, så det er ikke noget problem at tage det med sig.
Det her er et populært produkt som i øjeblikket har den laveste pris fra 180.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,3 af 5, så kunderne, som har skrevet en anbefaling af høretelefonerne er glade for det. Musik er en helt anden oplevelse med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | jLAB Go Air Pop Black |
| Mærke | jLAB |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Gamer Headset | Nej |
| Høretelefontype | In-Ear |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
| IP-klasse | IPX4 |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 16.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 6.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhed | 103.0 dB/mW |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Design | |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Strømforsyning | |
| Batteritid (standby) | 60.0 timer |
| Batteritid (under brug) | 8.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 36.3 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-11-25 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Nej |
| Vandafvisende | Ja |
| Simuleret surroundsound | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Næste/Forrige sang, Volumen |
| Stemmestyring | Ja |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
| Velegnede til træning | Nej |
| Stemmeassistent | Apple Siri, Google Assistant |
Trådløst | |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Trådløs rækkevidde | 9.14 m |
| WI-FI | Nej |
| Multipoint | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth codec | AAC, SBC |
| NFC | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .