Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her er et gaming headset, som er af typen over-ear. Med sine dybe basfrekvenser kan det her produkt tilbyde dig en fantastisk trådløs oplevelse!
Annonce
Laveste pris for ASUS ROG Delta S Wireless er 1.745 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det her produkt er et gaming-headset, som er præcis det din indre gamer behøver. Det tilsluttes ledningsfrit med bluetooth og har et enkelt og intuitivt design. Tag det på og tag på næste quest med dine venner!
En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.Bluetooth-teknologi lader dig parre høretelefonerne til din telefon trådløst og du skal aldrig mere bekymre dig om ledninger.
De her høretelefoner har surroundsound, hvilket giver dig et meget rigere og mere levende lydbillede.Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed.
Det her er et produkt, som for øjeblikket har den laveste pris fra 1745.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,4 af 5, så kunderne, som har lavet en bedømmelse af headsettet er glade for det. Gør din spilleaften til en helt anden oplevelse med det her headset.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ASUS ROG Delta S Wireless |
| Mærke | ASUS |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | Over-Ear |
| Gamer Headset | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | Surround, 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 50.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
| Surroundkanaler | 7,1 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth codec | aptX LL |
| Trådløs rækkevidde | 25.0 m |
| Multipoint | Nej |
Egenskaber | |
|---|---|
| Spillekonsol | Playstation 5, Playstation 4 |
| Foldbar | Ja |
| Velegnede til træning | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Simuleret surroundsound | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering af baggrundslyd | Nej |
| Knapper & Kontrol | Besvar/Afslut, Play/Pause, Volumen |
| Stemmestyring | Nej |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Nej |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 25.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 300.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-06-22 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .