Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

De her høretelefoner er af typen on-ear. Denne model lader dig lytte til musik trådløst i flere timer.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Master & Dynamic MW50 Plus er 2.210 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det her produkt lavet af Master & Dynamic er velegnede til dine musik- og podcastbehov. Det tilsluttes trådløst med bluetooth og har indbygget mikrofon, så det kan bruges til handsfree-samtaler. Tag høretelefonerne på og få kuldegysninger ved at lytte til en true-crime podcast.
De her høretelefoner har et on-ear-design, hvilket betyder, at de vejer mindre og er mere kompakt end de fleste over-ear-modeller. En integreret mikrofon giver dig meget frihed, da du for eksempel kan foretage dig andre ting, mens du har en telefonsamtale.
Høretelefonerm, der som de her har lukket lydisolering, isolerer dig fra dine omgivelser og har ingen lydlækage, så det er usandsynligt, at du kommer til at forstyrre andre pendlere. Den lave impedans (modstand) betyder, at headsettet fungere udemærket med din telefon eller anden bærbar enhed.
Det her er et produkt som i øjeblikket har den laveste pris fra 2210.00 kr. Det har en høj gennemsnitsvurdering 4,2 af 5, så kunderne, der har lavet en bedømmelse af høretelefonerne er meget tilfredse med det. Musik opleves på en helt anden måde med de her høretelefoner, så se at få fat på dem.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Master & Dynamic MW50 Plus |
| Mærke | Master & Dynamic |
| Type | Høretelefoner |
Type | |
| Høretelefontype | On-Ear |
| Gamer Headset | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Brun, Sort |
Lydegenskaber | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Højttalerydelse | 2.0 (stereo) |
| Elementstørrelse | 40.0 mm |
| Frekvensområde (min) | 5.0 Hz |
| Frekvensområde (maks) | 30000.0 Hz |
Design | |
| Lukning af hætter | Lukket |
| Konstruktion & Elementer | Dynamisk |
Egenskaber | |
|---|---|
| Foldbar | Ja |
| Velegnede til træning | Nej |
| Støjreduktion | Aktiv støjreduktion |
| Mikrofon | Ja |
| Trådløs | Ja |
| Aftageligt kabel | Ja |
Strømforsyning | |
| Batteritid (under brug) | 16.0 timer |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 4.1 |
Mål | |
| Vægt | 240.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-09-14 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .