Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Høretelefon-forstærkeren fra ART kan være en mulighed for at få den bedste lydkvalitet ud af dine høretelefoner. Du kan tilslutte andre enheder med XLR-kabel.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for ART Headamp 6 Pro er 2.222 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Forstærkeren er hjertet i dit stereoanlæg, og den vil give liv til dine højttalere. Denne forstærker understøtter kun én type forbindelse, så sørg for, at den fungerer med det, du vil tilslutte.
Hvis du har stor glæde ved at lytte til musik, så kan en hovedtelefonforstærker og et par gode højtalere være en rigtig god investering. Forstærkeren har ikke nogen af de mere populære typer forbindelse, så sørg for, at dine enheder er kompatible med den.
Denne model har et højt anmeldelsesgennemsnit på 4.7 ud af 5 og alle dens funktioner gør den til et godt køb. I vores prisliste kan du få et hurtigt overblik over de forskellige priser og lige nu fås ART Headamp 6 Pro til en pris fra 2222.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ART Headamp 6 Pro |
| Mærke | ART |
Type | |
| Rørforstærker | Nej |
| Bærbar | Nej |
| Forstærkertype | Hovedtelefonforstærker |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Billede | |
| Opskalering af billede | Nej |
| QMS | Nej |
| VRR | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| ALLM | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | XLR, USB-A, 3.5 mm Jack |
| Antal XLR | 1 stk |
| Udgange | 3.5 mm Jack |
Display | |
| Display | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Egenskaber | |
|---|---|
| Multizone | Nej |
| Fjernbetjening | Nej |
| Automatisk højttalerkalibrering | Nej |
| Indbygget DAC | Nej |
| Kan brokobles | Nej |
| App-styring | Nej |
| DSP | Nej |
| Stemmestyring | Nej |
| ARC | Nej |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 60.0 W |
| Energiforbrug (standby) | 18.0 W |
Mål | |
| Højde | 4.45 cm |
| Dybde | 19.05 cm |
| Vægt | 3.1 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2012-07-24 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .