Vi bruger cookies på PriceRunner

Vi bruger cookies for at tilpasse indhold og annoncer til dig og for at analysere vores trafik. Vi deler oplysninger om din brug af tjenesten med vores partnere inden for sociale medier, annonceringspartnere og analysepartnere. Vores partnere kan kombinere disse data med oplysninger, som du har delt med dem.

Cookiepolitik·

Panadol

20 produkter

Sorter efter popularitet
Panadol Extra Soluble Tablets - 24 Pack - 9983545 OTC

Panadol Extra Soluble Tablets - 24 Pack - 9983545 OTC

Panadol Extra Soluble Tablets are formulated to provide effective pain relief and help to reduce fever. Ingredients Paracetamol, Caffeine Dosage Not suitable for under 12s. Adults and children aged 16 years and over: take two every four hours as required. Children aged 12-15: take one tablet every four hours as required. Do not take more than four doses in 24 hours. Do not use continuously for more than seven consecutive days. Contains Paracetamol: Do not give with any other paracetamol-containing products. Do not exceed the stated dose.

Fragt ukendt

57 kr.

McCauley

Abonner på vores nyhedsbrev

Få aktuelle tilbud og relevante tips hver uge. I nyhedsbrevet kan du læse mere om produkter, guides og tests - alt det, der er vigtigt for dig, når du skal købe noget nyt.

Ja tak, jeg vil gerne modtage nyheder og tilbud inden for PriceRunners produktsortiment samt konkurrencer og tips via e-mail.

Jeg kan til enhver tid trække mit samtykke tilbage. Læs mere i vores Privatlivspolitik.