Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den integrerede model fra Electrolux skal indbygges i et køkkenskab og vil derfor få samme frontpanel som dine køkkenlåger. En af opvaskemaskinens funktioner er, at du kan udskyde
Annonce
Annonce
Laveste pris for Electrolux EEG69405L er 4.409 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Skal du købe en ny opvaskemaskine? I så fald er den her opvaskemaskine fra Electrolux et rigtig godt valg. Med en høj energiklassificering reduceres aftrykket på både miljøet og din økonomi.
Forskellen på en underbygget opvaskemaskine og en fuldintegreret model er, at du i dette tilfælde monterer et frontpanel foran på maskinen, så du kan matche det med resten af køkkenets indretning. Mange moderne opvaskemaskiner er meget energieffektive. Den her opvaskemaskine har en høj energiklasse på C.
Det her er en af de mest populære opvaskemaskiner på PriceRunner og i øjeblikket har den en laveste pris på 4409.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne opvaskemaskine perfekt til dig med et budget.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Electrolux EEG69405L |
| Mærke | Electrolux |
Type | |
| Placering | Fuldt integreret |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | B |
| Energiklasse | C |
| Lydniveau | 44 dB |
| Farve | Hvid, Sort |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | ØKO tilstand |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 75.0 kW/h |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 11.0 L |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-09-07 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Placering af bestik | Bestikkurv |
| Antal kuverter | 15 stk |
| Egenskaber | Højdejusterbare kurve, Børnesikring, Elektronisk saltindikator, Display, Udskudt start, Intensiv zone, Vandbeskyttelse |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
| Vandbeskyttelse | Aquastop |
Mål | |
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 59.6 cm |
| Dybde | 55.0 cm |
| Højde | 81.8 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .