Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Et fritstående køle-fryseskab fra Gram, som er mærket med E-klassificering. Kapaciteten for frysedelen ligger på 88 liter. Du får en model med blandt andet døradvarsel åben.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Gram KF411864B er 4.995 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Dette er et kombineret køle- og fryseskab fra Gram, der dækker alle dine behov. Dette er et fritstående, klassisk kølefryseskab med køleskabet ovenpå fryseren. Med et køleskab med fryser sparer du plads sammenlignet med to enheder i fuld størrelse, mens du stadig har masser af plads til dine dagligvarer. Køleskabet er med en volumen på 207 liter godt til omkring to-tre personer. Denne model har fået en E energiklassificering.
Inden du tager dine spenderbukser på, bør du tjekke, om denne model passer ind i dit køkken. Sørg for at måle korrekt - og mål hellere to gange, end en gang for lidt. Gram KF 411864 N B måler 186 cm i højden, 60 cm i bredden og 60 cm i dybden.
Køleskabet har en ganske god kapacitet med en volumen på 207 liter. Den gennemsnitlige person har brug for omkring 100 liter køleskabsplads, så dette er en god model til en to-personers husstand. Men det ville selvfølgelig fungere lige så godt i en enkeltmandshusstand.
Fryseren afrimer automatisk, dejligt nemt. Så du behøver aldrig mere vente på, at vejret er koldt nok til, at du kan stille dine frosne madvarer udenfor og derefter lade fryseren tø op i flere timer. Fremtiden er her, og det kaldes automatisk afrimning.
Som du kan se er KF 411864 N B fra Gram et meget godt kølefryseskab med mange egenskaber. I kategorien kølefryseskabe er dette currently et af de mest populære kølefryseskabe på PriceRunner og i dag er den laveste pris 4995.00 kr. Sammenligner vi priserne på den her model med resten af kategorien, er den under gennemsnittet, hvilket gør det her kølefryseskab til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gram KF411864B |
| Mærke | Gram |
Produktegenskaber | |
| Støjniveauklasse | C |
| Egenskaber | Døradvarsel åben, NoFrost, Glashylder |
| Nettovolumen (køleskab) | 207.0 L |
| Energiklasse | E |
| Placering | Fritstående |
| Lydniveau | 41 dB |
| Nettovolumen (fryser) | 88.0 L |
| Is- & Vanddispenser | Uden |
| Energiforbrug (kWh/år) | 239.0 |
| Farve | Sort |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Design | |
|---|---|
| Døråbning | Højre |
| Udførelse | Køleskab over fryser |
| Hylder/skuffer (køleskab) | 5 stk |
| Hylder/skuffer (fryser) | 3 stk |
| Hylder (køleskabsdør) | 4 stk |
Mål | |
| Bredde | 59.5 cm |
| Dybde | 60.0 cm |
| Højde | 186.0 cm |
| Vægt | 64.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .