Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den integrerede model fra Gorenje skal indbygges i et køkkenskab og vil derfor få samme frontpanel som dine køkkenlåger. Maskinen kan rumme op til 11 kuverter, fantastisk til størr
Annonce
Annonce
Laveste pris for Gorenje GV561D10 er 3.579 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Tid til at skifte den gamle opvaskemaskine? I så fald er den her opvaskemaskine fra Gorenje et rigtig godt valg. En høj energiklassificering er fantastisk for både miljøet og din pengepung.
En opvaskemaskine som den her har ikke et frontpanel - men skal have et frontpanel monteret, som matcher resten af køkkenet. Det betyder, at den passer rigtig fint til resten af køkkenets indretning. Opvaskemaskinen har en bredde på 45 cm, som er standardstørrelsen for en opvaskemaskine. Det er et godt valg, hvis du har masser af plads i dit køkken.
Du kan prissammenligne den her opvaskemaskine her på PriceRunner, og i øjeblikket er den laveste pris 3579.00 kr. Den har en høj gennemsnitsvurdering på 4.4 ud af 5, hvilket gør den til en af de bedste opvaskemaskiner på Pricerunner.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gorenje GV561D10 |
| Mærke | Gorenje |
Type | |
| Placering | Fuldt integreret |
Produktegenskaber | |
| Tørreeffekt | A |
| Opvaskeeffekt | A |
| Støjniveauklasse | C |
| Energiklasse | D |
| Lydniveau | 45 dB |
| Antal programmer | 5 |
| Farve | Hvid, Rustfri stål, Sort, Grå |
Egenskaber | |
| Placering af bestik | Bestikkurv |
| Antal kuverter | 11 stk |
| Egenskaber | Program til halvt fyldt maskine, Elektronisk saltindikator, Display, Udskudt start, Intensiv zone, Vandbeskyttelse |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
| Vandbeskyttelse | Aquastop |
| Temperaturindstillinger | 60 °C, 45 °C, 35 °C, 55 °C |
Forbrug | |
|---|---|
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 72.0 kW/h |
| Energiforbrug pr. cyklus | 1.0 kW/h |
Strømforsyning | |
| Sikring (ampere) | 10A |
| TIlslutningseffekt | 1760 W |
Vandforbrug | |
| Årligt vandforbrug | 2520.0 L |
| Vandforbrug pr. cyklus | 9.0 L |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Vægt | 35.0 kg |
| Standardbredde | 45 cm |
| Bredde | 45.0 cm |
| Dybde | 55.0 cm |
| Højde | 82.0 cm |
| Nichebredde | 45.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-13 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .