Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fuldt integreret, 44 dB
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Siemens SR63HX74ME opvaskemaskine 10 kuverter 45 cm er 8.928 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Siemens SR63HX74ME opvaskemaskine 10 kuverter 45 cm |
| Mærke | Siemens |
Type | |
| Placering | Fuldt integreret |
Produktegenskaber | |
| Tørreeffekt | A |
| Lydniveau | 44 dB |
| Antal programmer | 6 |
Mål | |
| Dybde | 55.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-04-06 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Tørreprogram | Heat Exchanger |
| Placering af bestik | Bestikkurv |
| Egenskaber | Tørreprogram, Højdejusterbare kurve, Display, Lysdisplay på gulv, Tilhørende mobilapp, Udskudt start, Intensiv zone, Vandbeskyttelse, Hurtigt opvaskeprogram |
| Højdejusterbare kurve | Højdejusterbar overkurv |
| Vandbeskyttelse | Aqua Sensor, Aquastop |
| Hurtigt opvaskeprogram | VarioSpeed Plus |
| Temperaturindstillinger | 45 °C, 50 °C, 65 °C |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .