Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne maskine har energimærke D. Der er godt med plads med en kapacitet på 11 kg. Skal du udskifte vaskemaskinen, sker det nemt, da den er fritstående.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Bosch Serie 8 WNC254ARSN Grå er 7.398 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 14 butikker.
Overvejer du at købe en ny vaskemaskine? Hvis ja, er denne model fra Bosch et godt valg. En frontbetjent model er den mest almindelige model af vaskemaskine, og de har ofte en større kapacitet end modeller med topbetjening.
Med en bredde på 60 cm er den her model velegnet i et mindre badeværelse. Maskinen har et normalt støjniveau under centrifugering (70 dB).
Serie 8 WNC254ARSN Grå er en af de større vaskemaskiner på markedet med en kapacitet på 10.5 kg, fantastisk til den større husholdning. Med vaskemaskines vandstop behøver du ikke bekymre dig om vandoverløb eller større vandskader.
I vaskemaskine kategorien, er den her en af de mest populære vaskemaskiner på PriceRunner og lige nu fås den til en pris fra 7398.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med dens funktioner gør denne vaskemaskine til et premium produkt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch Serie 8 WNC254ARSN Grå |
| Mærke | Bosch |
| Produkttype | Vaske- & Tørremaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | D |
| Lydniveau (centrifugering) | 70 dB |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Støjniveauklasse | A |
| Centrifugeringsklasse | B |
| Tørrekapacitet | 6.0 kg |
| Placering | Fritstående |
| Tromlekapacitet | 65.0 L |
| Farve | Grå |
| Lydniveau (vask) | 70.0 dB |
| Vaskekapacitet | 10.5 kg |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 52.0 kW/h |
Egenskaber | |
|---|---|
| App-styring | Ja |
| Centrifugeringshastighed | 1400 rpm |
| Hurtig vask | 15 min |
| Egenskaber | Vandbeskyttelse (AquaStop), Børnesikring, Udskudt start, Dampfunktion |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 50.0 L |
Mål | |
| Bredde | 59.8 cm |
| Højde | 84.8 cm |
| Dybde | 62.2 cm |
| Dybde med døråbning | 114.2 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
| Vægt | 84.8 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-07-25 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .