Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne maskine har en D-energiklassificering. Tromlen er en af de største på markedet. Lydniveauet betragtes som normalt.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Siemens iQ700 WN54C2A0DN Hvid er 6.507 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Overvejer du at købe en ny vaskemaskine? Hvis ja, er denne model fra Siemens et godt valg. Denne maskines klassiske frontbetjente design gør den meget nem at håndtere. Du kan også bruge toppen af maskinen til opbevaring.
Det her er en fritstående vaskemaskine, som nemt kan installeres på dit badeværelse eller i dit bryggers. Ved at bruge hurtigvask-programmet kan du nemt slippe af med pletter inden festen.
Den her model har en energiklasse på D, så det er ikke den mest energieffektive vaskemaskine på markedet iQ700 WN54C2A0DN Hvid er en af de større vaskemaskiner på markedet med en kapacitet på 10.5 kg, fantastisk til den større husholdning.
Det her er en af de mest populære vaskemaskiner på PriceRunner og den fås lige nu til en pris fra 6507.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med dens funktioner gør denne vaskemaskine til et premium produkt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Siemens iQ700 WN54C2A0DN Hvid |
| Mærke | Siemens |
| Produkttype | Vaske- & Tørremaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | D |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Støjniveauklasse | A |
| Tørrekapacitet | 6.0 kg |
| Placering | Fritstående |
| Tromlekapacitet | 65.0 L |
| Farve | Hvid |
| Lydniveau (vask) | 70.0 dB |
| Vaskekapacitet | 10.5 kg |
| Vaskeklasse | A |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 52.0 kW/h |
Egenskaber | |
|---|---|
| App-styring | Ja |
| Centrifugeringshastighed | 1400 rpm |
| Hurtig vask | 15 min |
| Egenskaber | Vandbeskyttelse (AquaStop), Børnesikring, Udskudt start |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 50.0 L |
Mål | |
| Bredde | 59.8 cm |
| Højde | 84.8 cm |
| Dybde | 62.2 cm |
| Dybde med døråbning | 114.2 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
| Vægt | 84.8 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-08-08 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .