Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Frontbetjente vaskemaskiner er ofte meget energieffektive. Meget praktisk har den indbygget tørretumbler. Lydniveauet (76 dB) er blandt det højeste på markedet.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for AEG 9000 AbsoluteCare LWR962C16H Hvid er 14.865 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
I en jungle af forskellige modeller er det ikke altid let at vide, hvilken vaskemaskine der passer bedst til dine behov. Denne maskines klassiske frontbetjente design gør den meget nem at håndtere. Du kan også bruge toppen af maskinen til opbevaring.
Med vaskemaskines vandstop behøver du ikke bekymre dig om vandoverløb eller større vandskader. 9000 AbsoluteCare LWR962C16H Hvid er en af de større vaskemaskiner på markedet med en kapacitet på 10 kg, fantastisk til den større husholdning.
Takket være dens fritstående design er installationen af den her maskine meget enkel.
I vaskemaskine kategorien, er den her en af de mest populære vaskemaskiner på PriceRunner og lige nu fås den til en pris fra 14865.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med dens funktioner gør denne vaskemaskine til et premium produkt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AEG 9000 AbsoluteCare LWR962C16H Hvid |
| Mærke | AEG |
| Produkttype | Vaske- & Tørremaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | A |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Støjniveauklasse | B |
| Tørrekapacitet | 6.0 kg |
| Placering | Fritstående |
| Tromlekapacitet | 69.0 L |
| Farve | Hvid |
| Lydniveau (vask) | 76.0 dB |
| Vaskekapacitet | 10.0 kg |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. cyklus | 0.512 kW/h |
| Energiforbrug pr. 100 vaske-/tørrecyklusser | 252.0 kW/h |
Egenskaber | |
|---|---|
| Centrifugeringshastighed | 1600 rpm |
| Restfugtighed | 52.9 % |
| Egenskaber | Vandbeskyttelse (AquaStop) |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 47.0 L |
| Vandforbrug pr. vask/tørrecyklus | 50.0 L |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Bredde | 59.7 cm |
| Højde | 87.0 cm |
| Dybde | 63.6 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .