Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Stereoanlægget består af en musikafspiller og separate højttalere. Det er blandt andet DAB+ og FM-kompatibelt. For nem afspilning kan du tilslutte en enhed via USB.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Roadstar HIF-8892D+BT er 1.652 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
I disse moderne tider lytter mange af os til vores musik på telefoner, tablets eller streaming-højttalere. Men hvis du for eksempel leder efter et setup med bedre lyd eller noget at underholde dine gæster med, mens I sidder i din stue, passer det her anlæg måske bedre til dig.
Som med de fleste moderne lydsystemer medfølger en fjernbetjening ved køb. Du kan også tilslutte USB-enheder til dette system, takket være den indbyggede USB-port.
Kort sagt, dette produkt har mange ting gående for sigog hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1652.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Roadstar HIF-8892D+BT |
| Mærke | Roadstar |
Type | |
| Midi/Mini/Micro | Micro |
| System type | Adskilte højttalere |
Produktegenskaber | |
| Farve | Brun |
Egenskaber | |
| Pladespiller | Ja |
| CD-skifter | Nej |
| Bærbar | Nej |
| Funktioner | Fjernbetjening, Kassettebåndoptager enkelt, Display |
| CD-afspiller | Ja |
| Radio | Ja |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-A, 3.5 mm Jack |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
| Udgange | RCA (Line), 3.5 mm Jack |
Watt | |
| Samlet udgangseffekt RMS | 8.0 W |
Filformat | |
|---|---|
| Understøttede filformater | MP3 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| NFC | Nej |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth |
Lyd | |
| Understøttede diskformater | CD-RW, LP plader 45 o/min., CD, LP plader 78 o/min., LP plader 33 o/min., CD-R |
| Radiotype | FM, DAB+, Digital radio, RDS |
| Antal forvalgshukommelser | 30 |
| Manuelle lydindstillinger | Volumen |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Mål | |
| Vægt | 4.2 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-12-02 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .