Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Er du på udkig efter en ny gulvstøvsuger? Så er den her måske den du leder efter. Lydniveauet for denne model befinder sig på et normalt niveau. Beholderen har plads til 5 liter st
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for OBH Nordica Silence Force White er 1.249 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
OBH Nordica OBH Nordica Silence Force White er perfekt til at gøre rent med. Støvsugeren bruger almindelige støvsugerposer.
Støv og snavs samles i en standard støvsugepose, som du udskifter efter behov. Posen i den her støvsuger er almindelig stor med en størrelse på 4,5 liter, så den skal du skifte en gang i mellem.
Udvalget af støvsugere er meget stort, så lav lidt research først og find den model, der passer bedst til dine behov. Hvis du sammenligner prisen på den her støvsuger på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1249.00 kr., og det er en af de mest populære modeller. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør støvsugeren til et overkommeligt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | OBH Nordica Silence Force White |
| Mærke | OBH Nordica |
| Type | Gulvstøvsuger |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 4.5 L |
| Egenskaber | Teleskoprør |
| Støvbeholder | Pose |
| Farve | Hvid |
| Lydniveau | 69 dB |
Strømkilde | |
|---|---|
| Energikilde | Elnet |
Mål | |
| Dybde | 570.0 mm |
| Højde | 330.0 mm |
| Bredde | 380.0 mm |
| Vægt | 6.96 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-09-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .