Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

1 stk, Monokrystallinsk, 1830x820x25 mm
SIKSHOP
EcoFlow 220W Bifacial Solpanel – Maksimal energi på minimal tid
Annonce
Laveste pris for Ecoflow EFSOLAR220W er 4.012 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Ecoflow EFSOLAR220W |
| Mærke | Ecoflow |
| Type | Solpanele |
Mål | |
| Dybde | 25.0 mm |
| Vægt | 9.5 kg |
| Bredde | 1830.0 mm |
| Højde | 820.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-17 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Effekt | 220.0 W |
| Antal solpaneler | 1 stk |
| Egenskaber | Sammenklappeligt |
| Celletype | Monokrystallinsk |
| IP-klasse | IP68 |
| Sæt | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .