Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Krøllejern, Cylindrisk, Roterende ledning, Keramisk, Digitalt display, Cool Tip, Hurtig opvarmning, Automatisk slukning
Annonce
Annonce
Laveste pris for Remington Botanicals Curling Wand CI5860 er 319 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 17 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Remington Botanicals Curling Wand CI5860 |
| Mærke | Remington |
| Type | Krøllejern |
Type | |
| Cylinderform | Cylindrisk |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Digitalt display, Keramisk, Automatisk slukning, Roterende ledning, Cool Tip, Hurtig opvarmning |
| Automatisk slukning | 60 min |
| Temperatur (min) | 130.0 °C |
| Antal varmeindstillinger | 10 |
| Opvarmningstid | 30 sec |
| Temperatur (maks) | 210.0 °C |
| Ledningslængde | 300.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .