Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette tilt/shift-objektiv har en minimum fokusafstand på 33 cm samt en brændvidde på 50 mm. Sørg for, at dine filtre har en diameter på 46 mm, så de passer til objektivet.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Lensbaby Spark 2.0 with Sweet 50 Optic for Canon EF er 1.749 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lensbaby Spark 2.0 with Sweet 50 Optic for Canon EF |
| Mærke | Lensbaby |
Billede | |
| Billedstabilisering | Nej |
Mål | |
| Vægt | 132.0 g |
| Diameter x Længde | 76x50 |
| Diameter | 76.0 mm |
| Længde | 50.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-11-20 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.33 m |
| Brændvidde (min) | 50.0 mm |
| Filterdiameter | 46.0 mm |
| Objektivfatning | Canon EF |
| Blændeåbning (min) | ƒ/22 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/2.5 |
| Elementer/Grupper | 2/1 |
| Objektiv | Tilt/Shift |
| Brændvidde (maks) | 50.0 mm |
| Autofokus | Nej |
| Konstruktion | Fast |
| Lanceringsår | 2020 |
| Farve | Sort |
| Billedvinkel | 42 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .