Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fra Lensbaby får du et tilt/shift,vidvinkel-objektiv, som kommer med en Canon EF objektivfatning. .
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Lensbaby Composer Pro II with Edge 35mm F3.5 for Canon EF er 3.949 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lensbaby Composer Pro II with Edge 35mm F3.5 for Canon EF |
| Mærke | Lensbaby |
Billede | |
| Billedstabilisering | Nej |
Mål | |
| Vægt | 439.0 g |
| Diameter | 64.0 mm |
| Længde | 100.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-08-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Nærgrænse | 0.18 m |
| Brændvidde (min) | 35.0 mm |
| Objektivfatning | Canon EF |
| Blændeåbning (min) | ƒ/22 |
| Blændeåbning (maks) | ƒ/3.5 |
| Elementer/Grupper | 9/6 |
| Objektiv | Vidvinkel, Tilt/Shift |
| Brændvidde (maks) | 35.0 mm |
| Autofokus | Nej |
| Konstruktion | Fast |
| Farve | Sort |
| Billedskalering (1:x) | 0.2 x |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .