• Tilbud
  • Guides
  • Om os

Sammenlign produkter

Doc Ibuprofen Schmerzgel 100g Gel

Doc Ibuprofen Schmerzgel 100g Gel

183 kr.
​​
Produktegenskaber
Produktegenskaber
Målgruppe
Børn, Voksen
​
Vægt (emballage)
100.0 g
​
Doseringsform
Gel
​
Aktivt stof
Ibuprofen
​
Vigtige oplysninger
Læs omhyggeligt emballagen og indlægssedlen, inden du bruger håndkøbsmedicin. Læs mere på medicin.dk
​
Type
Type
Smerter & Feber
Led- & Muskelsmerter
​
Type
Smerter & Feber
​
Øvrigt
Øvrigt
Mærke
Hermes Arzneimittel
​
Oprettet på PriceRunner
24. juli 2017
​

Tilføj produkt