StarTech ET91000SM10

StarTech ET91000SM10

  • Sammenlign
  • Sammenlign priser fra 1.924 kr. til 2.501 kr.
    ANNONCE

    Fra happii.dk

    StarTech.com Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - Fjernlager, 3 dages levering

    1.942 kr.

    StarTech.com Singlemode (SM) LC Fiber Media Converter for 1Gbe Network - 10km - - 1310nm - SFP Transceiver (ET91000SM10) Fibermedieomformer Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet --> På fjernlager, levevering hos dig 06-10-2023

    1.924 kr.
    Annonce

    Produktet findes også hos 5 butikker, som har valgt ikke at være betalende kunde i denne kategori.

    Annonce
    • Bedst i test
    • Tilbud
    • Guides
    • Om os