Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du ønsker et fuldt trådløst computer setup, så er den her mus måske noget for dig. Det her er en lidt mere avanceret mus med hele fire knapper.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Kensington Expert Wireless Trackball er 889 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 20 butikker.
At bruge en mus sammen med din computer er ret vigtigt, hvis vi kigger på det med ergonomiske øjne, især hvis du arbejder på en bærbar. Kun at arbejde med en touchpad på din bærbar i en længere periode, giver en dårlig arbejdsstilling og er dermed ikke godt for dig.
For praktisk talt alle opgaver, udover intensiv gaming, vil den her mus fungere godt til dig. Selv hvis du arbejder meget på en bærbar, vil vi anbefale dig at bruge en mus for at gøre det lidt bedre ergonomisk for dig selv, da en touchpad i længden kan give smerter i skuldre, nakke og underarm.
Hvis du leder efter en computermus med en masse knapper og egenskaber, så vil du måske kigge lidt mere på den her. Den er udstyret med fire knapper.
Den her computermus er virkelig populær på vores side. Den laveste pris lige nu er 889.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Kensington Expert Wireless Trackball |
| Mærke | Kensington |
| Type | Trackballs |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Bredde | 155.0 mm |
| Vægt | 612.3 g |
| Længde | 203.0 mm |
| Højde | 88.9 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-04-13 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| DPI-knap | Nej |
| Antal knapper | 4 stk |
| Venstre eller højre hånd | Universel |
| Tilslutning | Bluetooth, Radio (RF) |
| Sensor | Optisk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Også til venstrehåndede | Nej |
| Lodret | Nej |
| DPI | 400 dpi |
| Sideknapper | Nej |
| Farve | Sort |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .