Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her fjernstyrede bil giver dig, med en topfart på hele 10 km/h, en ordentlig fartoplevelse. Den kører på AA-batterier så du slipper for lange opladningspauser.
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er på et historisk lavpunkt.
Annonce
Laveste pris for Revell Destroyer XS RTR 24594 er 115 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Motoren er elektrisk og drives af AA-batterier. Det betyder, at det bare er at sætte nye batterier i og forsætte med at køre, i stedet for at skulle oplade batteriet, eller købe brændstof.
Modellen kan køre i en hastighed på 10 km/h. Det er under gennemsnittet for lignende produkter, hvilket gør modellen god til nybegyndere og de yngste.
I dag er den laveste pris på Revell Destroyer XS RTR 24594 115.00 kr. Husk dog også at sammenligne andre modeller og eventuelt forskellige forhandlere, så du finder det bedste alternativ til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Revell Destroyer XS RTR 24594 |
| Mærke | Revell |
| Type | Fjernstyrede biler |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | LED-lys |
| Fjernstyrede biler | Off-road |
| Hastighed (maks) | 10.0 km/h |
| Montering | Færdigsamlet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-08 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batterikapacitet | 700 mAh |
| Spænding | 1.5 V |
| Motortype | Elektrisk |
| Type af batteri | AA (LR06) |
Mål | |
| Skala | 1:18 |
| Vægt | 290.0 g |
| Bredde | 140.0 mm |
| Højde | 115.0 mm |
| Længde | 235.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .