Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Bilen er en af markedets hurtigste fjernstyrede produkter med en tophastighed på hele 8 km/h. Den kan i 10 minutter inden den skal lades op igen.
Laveste pris for Silverlit Exost Mini Pixie RTR 20269 er 139 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
For dem, der er teknisk minded, er fjernstyrede biler en god måde at lære om mekanik og elektronik. Man kan skille bilen ad og undersøge, hvordan den virker, og man kan også prøve at opgradere forskellige dele for at få bilen til at køre bedre eller hurtigere.
Modellen kan komme op på en hastighed på 8 km/h. Det er ikke den hurtigste mode, men det gør måske ikke noget - for så er den passende til dem med mindre erfaring Den korte rækkevidde på 20 meter giver dig ikke samme muligheder, som længere rækkevidder. Passer perfekt til baghaven eller måske i stuen, hvor rækkevidden ikke vil begrænse dig.
Den her model har elektrisk motor og drives af AAA-batterier. Det er derfor bare at klikke nye batterier i og forsætte med at køre, i stedet for at skulle oplade batteriet, eller købe brændstof. Silverlit Exost Mini Pixie RTR 20269 har en meget kort køretid på kun 10 minutter og passer dig, der hurtigt keder dig. En kort køretid gør det måske til og med lidt nemmere at være helt fokuseret, når du endelig vælger at bruger det fjernstyrede legetøj.
I dag er den laveste pris på Silverlit Exost Mini Pixie RTR 20269 139.00 kr. Husk dog også at sammenligne andre modeller og eventuelt forskellige forhandlere, så du finder det bedste alternativ til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Silverlit Exost Mini Pixie RTR 20269 |
| Mærke | Silverlit |
| Type | Fjernstyrede biler |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | LED-lys |
| Fjernstyrede biler | Off-road |
| Hastighed (maks) | 8.0 km/h |
| Rækkevidde (maks) | 20.0 m |
| Montering | Færdigsamlet |
Strømkilde | |
|---|---|
| Køretid | 10.0 min |
| Motortype | Elektrisk |
| Type af batteri | AAA (LR03) |
Mål | |
| Bredde | 85.0 mm |
| Højde | 80.0 mm |
| Længde | 130.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-05-08 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .