Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Concealer, Uden parabener, Dermatologisk testet, Vitaminer, Glans, Ikke-komedogen, Genfugtende, Sulfatfri, Uden parfume, Glutenfri, Anti-blemish
Annonce
Laveste pris for Kosas Revealer Concealer #8.2W er 249 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Kosas Revealer Concealer #8.2W |
| Mærke | Kosas |
| Type | Concealers |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-04-08 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Producent farve | 8.2W |
| Volumen | 6.0 ml |
| Hudtype | Normal hud, Fedtet hud, Tør hud, Kombineret hud |
| Emballagetype | Applikatorbørste |
| Egenskaber | Anti-blemish, Dermatologisk testet, Genfugtende, Glans, Glutenfri, Ikke-komedogen, Sulfatfri, Uden parabener, Uden parfume, Vitaminer |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .