Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Luftkvalitetsmåler
Annonce
Annonce
Laveste pris for Airthings Wave Plus White er 1.546 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 20 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Airthings Wave Plus White |
| Mærke | Airthings |
| Type | Luftkvalitetsmåler |
Produktegenskaber | |
| Farve | Hvid, Blå, Grøn, Sort |
| Sensor | Lufttryk, Luftfugtighed, Kuldioxid (CO2) |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| App-styring | Ja |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-20 |
Trådløst | |
|---|---|
| WI-FI | Nej, Ja |
| Bluetooth | Nej, Ja |
| Smart Home System | IFTTT, Amazon Alexa, Google Assistant |
Mål | |
| Vægt | 0.2 kg |
| Bredde | 8.0 cm |
| Dybde | 2.6 cm |
| Højde | 8.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .