Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Aftagelig skål, Timer, Non-slip fødder, 1750 W, Kapacitet: 1 kg
Annonce
Annonce
Laveste pris for Ninja Pro AF140EU er 729 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Ninja Pro AF140EU |
| Mærke | Ninja |
Strømkilde | |
| Effekt | 1750 W |
Mål | |
| Vægt | 4.8 kg |
| Højde | 265.0 mm |
| Bredde | 285.0 mm |
| Dybde | 360.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-03-22 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Temperatur (maks) | 210.0 °C |
| Antal skuffer | 1 |
| Kapacitet | 4.7 L |
| Farve | Sort |
| Kapacitet | 1.0 kg |
| Frituregrydetype | Airfryer |
| Egenskaber | Non-slip fødder, Aftagelig skål, Timer |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .