Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Toastjern, Non stick-belagte plader, Aftagelig plade, Justerbar termostat, Temperaturlys, Køligt kabinet, 800 W
Laveste pris for Teesa TSA3222 er 173 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Teesa TSA3222 |
| Mærke | Teesa |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | Køligt kabinet, Temperaturlys, Aftagelig plade, Non stick-belagte plader, Justerbar termostat |
| Sandwichjernstype | Toastjern |
| Antal sandwiches | 2 |
Strømkilde | |
| Effekt | 800 W |
Mål | |
|---|---|
| Højde | 7.3 cm |
| Vægt | 1.34 kg |
| Bredde | 21.7 cm |
| Dybde | 22.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-08-29 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .