Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

400W, Opbevaringsrum i maskin, Føder, Opvaskemaskineegnede dele, Inkl. pølsehorn, Tænd/sluk-knap, Gummifod, Kabelopbevaring
Prøv fleksible betalinger med
GastroGear
FRITEL MG 2570 Kødhakker
Annonce
Annonce
Laveste pris for Fritel MG 2570 er 699 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Fritel MG 2570 |
| Mærke | Fritel |
Produktegenskaber | |
| Antal hulskiver | 3 stk |
| Ledningslængde | 100.0 cm |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Føder, Tænd/sluk-knap, Inkl. pølsehorn, Opvaskemaskineegnede dele, Kabelopbevaring, Opbevaringsrum i maskin, Gummifod |
| Materiale | Plast, Metal |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-08-11 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Energikilde | Elnet |
| Effekt | 400 W |
Mål | |
| Vægt | 3100.0 g |
| Højde | 35.0 cm |
| Bredde | 15.0 cm |
| Dybde | 23.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .