Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvad er mere klassisk end Lego? Hvis du kender én, der elsker Star Wars, vil det her være en perfekt gave.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for LEGO Star Wars Advent Calendar 2023 er 389 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
De fleste børn har en eller anden form for forhold til Lego, som er en af verdens mest elskede legetøj. Derfor er det ikke mærkeligt, at Lego har legetøj til alle - lidegyldigt hvor gammel du er.
Byggesættet er en del af Lego Star Wars serien. En serie, der lader dit barn blive en del af det fantastiske Star Wars univers - hvor kun fantasien sætter grænser. Den anbefalede aldersgrænse for det her byggesæt er 6 år. Det her byggesæt er en meget fin udfordring med et total på 320 dele.
I legetøjs kategorien er det her lige nu et af de mest populære byggesæt på PriceRunner og kan fås til en pris fra 389.00 kr. Hvis vi sammenligner prisen på det her byggesæt med resten af kategorien, så er prisen under gennemsnittet, hvilket gør Lego Star Wars Advent Calendar 75366 til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LEGO Star Wars Advent Calendar 2023 |
| Mærke | LEGO |
Type | |
| Indhold | Legetøj |
Mål | |
| Vægt | 18.0 g |
| Højde | 7.1 cm |
| Bredde | 26.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-07-12 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Lanceringsår | 2023 |
| Antal luger | 24 |
| Materiale | Plast |
| Alder (år fra) | 6 |
| Målgruppe | Børn |
| Karakterer | Star Wars |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .