Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Filme uden at bevæge dig? En fotobaggrund hjælper dig med at få præcis den baggrund, du ønsker. Med et vaskbart stof i bomuld, kan den her fotobaggrund fra König holde i lang tid fremover.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Konig KN-BD36W er 695 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Konig KN-BD36W |
| Mærke | Konig |
Mål | |
| Bredde | 295.0 cm |
| Højde | 595.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-07-06 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Baggrundsmotiv | Ensfarvet |
| Antal baggrundsduge | 1 |
| Inkl. stativ | Nej |
| Materiale | Bomuld |
| Farve | Hvid |
| Sammenklappelig | Ja |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .